In English

Tellimuse täitmine

Transport

Kasutame Teie tellitud kauba kättetoimetamisel kullerfirma teenuseid. Kauba kättetoimetamise kiirus sõltub tarneaadressist ja makseviisist

  • Kui olete eraisikuna või ettevõttena tasunud tellimust esitades pangalingi kaudu kogu tellimuse summa, siis tellitud kaubad tarnitakse Teie poolt tellimise käigus määratud tarneaadressile. Kui tellimus esitatakse tööpäeval enne kell 16.00 siis tellimus käsitletakse samal päeval ja kaup tarnitakse järgmisel tööpäeval. Kui tellimus tehakse hiljem siis tarnitakse kaup ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse nädalavahetusel või riiklikul pühal, käsitletakse tellimus esimesel sellele järgneval tööpäeval ja kaup tarnitakse ülejärgmisel tööpäeval. Kui olete valinud kauba eest tasumise tellimuse kinnituse alusel, siis tellimus käsitletakse makse laekumisele järgneval tööpäeval ja kaup tarnitakse Teile järgmisel tööpäeval.
  • Kui olete registreerunud lepingulise kasutajana valinud kauba eest tasumise ettemaksu arve alusel, siis tellimus käsitletakse makse laekumisele järgneval tööpäeval ja kaup tarnitakse järgmisel tööpäeval.
  • Kui olete maksetähtajaga kaupu telliv registreerunud lepinguline kasutaja, siis tellitud kaubad tarnitakse Teie poolt tellimise käigus määratud tarneaadressile. Kui tellimus esitatakse tööpäeval enne kell 16.00 siis tellimus käsitletakse samal päeval ja kaup tarnitakse järgmisel tööpäeval. Kui tellimus tehakse hiljem siis tarnitakse kaup ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse nädalavahetusel või riiklikul pühal, käsitletakse tellimus esimesel sellele järgneval tööpäeval ja kaup tarnitakse ülejärgmisel tööpäeval.
  • Kui olete tellinud toote mida ei ole laos, võetakse Teiega ühendust ja täpsustatakse eeldatatav tarneag.

Taganemisõigus

Eraisikust tarbijal on 14-päevane taganemisõigus vastavalt VÕS § 56-le. Eraisikust tarbija kes soovib taganeda ostu-müügitehingust peab koos tagastatava kaubaga esitama kirjaliku taotluse. Tagastatava kauba tehniline korrasolek kontrollitakse eraisikust tarbija juuresolekul. Tagastatav kaup peab olema originaalkorras, originaalpakendis ja komplektne. Juhul kui tagastatava kauba turuväärtus on kasutamise tõttu oluliselt vähenenud (näiteks printerite puhul komplektis olevad toonerid ja tindikassetid on tühjaks trükitud) võtab Kulbert AS õiguse tagastada kauba eest väiksem summa.

Tutvuge meie privaatsuspoliitikaga: www.kulbert.ee/privaatsuspoliitika