In English

Ostuprotsess

Tellimuse vormistamine

Soovides osta Kulberti e-poest kaupa, ei pea Te lepinguliseks kasutajaks registreeruma. Lisage Teile sobivad kaubad ostukorvi, läbige lihtne tellimuse esitamise protseduur, makske kauba eest internetipanga vahendusel ja jääge kauba saabumist ootama. Kui soovite saada meie lepinguliseks kliendiks, palun täitke registreerumise vorm ja teiega võetakse õige pea ühendust.

Ostukorv

Enne tellimuse kinnitamist kontrollige üle ostukorvi sisu ning veenduge, et sisestatud tooted ja kogused on õiged. Ostukorvi sisu on võimalik muuta ja tooteid lisada kuni tellimus on kinnitamata. Ostukoguseid saate suurendada või vähendada tulbas „Kogus”. Kui soovite toote ostukorvist eemaldada, klikkige vastaval real „[X]” (Kustuta) nuppu.

Kui tellimuse summa on väiksem kui 360 € (sisaldab 20% käibemaksu) lisandub tellimusele automaatselt transporditasu, mis on 4.68 € (sisaldab 20% käibemaksu). Kui tellimuse summa on 360 € või suurem (sisaldab 20% käibemaksu) on kauba transport tasuta.

Tellija rolli määramine

Valige kas soovite tellimuse vormistada erasikule või ettevõttele.

Kontaktandmed

Kirjutage oma kontaktandmed. Kui tellite kaupa ettevõtte nimel siis sisestage ettevõtte nimi ja soovitavalt ka registrikood. Et tagada kauba tõrgeteta tarnimine, soovitame hoolikalt jälgida, et edastaksite tellimust tehes korrektsed andmed! Kui olete sisseloginud registreeritud lepinguline kasutaja, siis kontaktandmete väljad eeltäidetakse.

Tarneaadress

Kui soovite kauba tarnet arve aadressist erinevale aafressile, täitke palun tarneaadressi väljad. Kui olete sisseloginud registreeritud lepinguline kasutaja, siis tarneaadressi väljad eeltäidetakse. Kui soovite tarnet mõnel muul aadressil siis tehke vajalikud muudatused.

Arve aadress

Täitke arve aadressi väljad. Kui olete sisseloginud registreeritud kasutaja, siis arve aadressi väljad eeltäidetakse.

Tellimuse ülevaade

Vajutades nupule "Kinnita tellimuse andmed" on Teil võimalus enne tellimuse lõplikku kinnitamist veenduda tellimusinfo õigsuses. Kui soovite andmeid parandada vajutage oma interneti lehitseja "Back/Tagasi" nuppu ja tehke vajalikud korrektuurid, ning vajutage uuesti nupule "Kinnita tellimuse andmed".

Tellimuse kinnitamine ja kauba eest tasumine

  • Kui olete registreerumata eraisikust tellija ja olete oma tellimuse info õigsuses veendunud, klikkige kauba eest internetipangas tasumiseks Teile sobiva panga logo järel oleval nupul "Alusta maksmist". Teid suunatakse edasi valitud panga internetipanga keskkonda kus saate teostada makse eeltäidetud maksekorralduse alusel. Peale tellimuse kinnitamist ja makse sooritamist edastatakse tellimuse andmed Kulbert AS'ile koheseks käsitlemiseks. Peale interneti pangas makse sooritamist suunatakse Teid tagasi Kulberti e-poe keskkonda kus Teil on võimalus alla laadida PDF vormingus tellimuse kinnitus. Tellimust ei edastata käsitlemiseks kui panga poolt tuleb e-poele teade makse katkemise kohta.
  • Kui olete registreerumata tellija ja teete tellimust ettevõttele ja olete oma tellimuse info õigsuses veendunud, klikkige kauba eest internetipangas tasumiseks Teile sobiva panga logo järel oleval nupul "Alusta maksmist". Teid suunatakse edasi valitud panga internetipanga keskkonda kus saate teostada makse eeltäidetud maksekorralduse alusel. Peale tellimuse kinnitamist ja makse sooritamist edastatakse tellimuse andmed Kulbert AS'ile koheseks käsitlemiseks. Peale interneti pangas makse sooritamist suunatakse Teid tagasi Kulberti e-poe keskkonda, kus Teil on võimalik alla laadida PDF vormingus tellimuse kinnitus. Tellimust ei edastata käsitlemiseks kui panga poolt tuleb e-poele teade makse katkemise kohta. Samuti on Teil lisaks internetipangas kohese maksmise võimalusele võimalik tellimust esitades saada tellimuse kinnitus ja tasuda selle alusel kauba eest hiljem. Selleks tuleb Teil klikkida kirje "Tasun tellimuse eest tellimuse kinnituse alusel"järel oleval nupul "Esitan tellimuse". Kui tellimuse edastamine õnnestus siis suunatakse Teid edasi lehele, kus on võimalus alla laadida PDF vormingus tellimuse kinnitus. Tellitud kaup broneeritakse Kulbert AS laos ja tellimust hakatakse käsitlema pärast makse laekumist Kulbert AS pangaarvele. Tellimus tühistatakse kui makse ei ole laekunud 7 tööpäeva jooksul.
  • Kui olete registreerunud lepinguline kasutaja siis kehtib Teile samasugune tellimise protseduur kui registreerumata tellijal, kes tellib kaupu ettevõtte nimel. Sisseloginud kasutajana kehtivad Teile samad või kokkuleppelised lepingulised hinnad. Tellimise vormi ankeet on eeltäidetud, soovi korral saate muuta nii tarne- kui arve aadressi ja kontaktandmeid.
  • Kui olete registreerunud lepinguline kasutaja, kellele Kulbert AS väljastab kaupa maksetähtajaga, saate e-poes esitada tellimusi, mis käsitletakse koheselt ja arve tellitud kauba eest väljastatakse Teile samaaegselt kauba lähetamisega. Arve maksetähtaeg sõltub pooltevahelisest kokkuleppest. Soovides tasuda kauba eest pärast kauba kättesaamist arve alusel tuleb tellimuse kinnitamiseks klikkida kirje "Tasun tellimuse eest arve alusel" järel oleval nupul "Esitan tellimuse". Kui tellimuse edastamine õnnestus siis suunatakse Teid edasi lehele, kus on võimalus alla laadida PDF vormingus tellimuse kinnitus.

Täpsemalt tellimuste käsitlemise kohta saate lugeda "Tellimuse täitmise" infolehelt.