In English

MIS ON PRINTERITE JA KOOPIAMASINATE RENT?

 Printeri renditeenusega:

 
  • saate valida Teie jaoks sobivaimad printimisseadmed;
  • saate korrektse paigalduse ja kasutuskoolituse;
  • saate kasutada pidevalt hooldatud ja töökorras seadet;
  • omate ülevaadet prinditavatest töödest ja kogustest;
  • unustate suured soetamiskulud;
  • garanteerime praeguste printimiskuludega võrreldes kokkuhoiu.
 

Printerirent pakub võimaluse kasutada pidevalt parimat töökorras printimislahendust.

Iga ettevõte seisab pidevalt valiku ees, kas võib endale lubada toodet või teenust, mida vajab ja mis talle kasu toob, see kehtib ka printimisega seonduva kohta. Võib tunduda, et parim printimislahendus pole jõukohane ning seepärast ei hakata süvenemagi. Renditeenus aga lubab kasutada just sellist lahendust, mida vajate, mis teile tegelikult kasu toob, jagades kulud pikemale perioodile ning tehes sellega õige lahenduse kättesaadavaks.

Printimisseadme soetamisel tekitab sageli probleeme müüja oskamatus hinnata õigesti pakutava kauba võimaluste ja kliendi vajaduste sobivust. Olukord võib lõppeda üle jõu käivate püsikulude ja vajadusega soetada veel üks seade. Printeri rentimisega väldite sobimatu seadme valimist, sest printerirendiga kaasneb seadmete monitooring ja nõustamine. Need loovad eelduse võimalikud vead ja möödalaskmised suuremaid kulutusi tegemata juba töö käigus efektiivselt kõrvaldada.

Renditeenuse lahutamatuks osaks on seadme korrektne paigaldus ja seadistus ning õigeaegne ja professionaalne hooldamine. See annab seadmele pikema eluea ja  parema kaitse tõrgete vastu. Renditeenuse puhul koolitatakse Teie personal ka seadet kasutama, ostu puhul on see pigem erand. Lisaks kaasneb renditeenusega  asendusseadme tagamise kohustus teenusepakkuja poolt, see vähendab tööseisakute tekkimise võimalust.

Rendiseadmed suhtlevad teenusepakkujaga iseseisvalt ilma tarbijat tülitamata. Tänapäeva seadmed on võimelised saatma teenusepakkujale:

  • veateateid, et probleeme olukord saaks kiiresti lahendatud;
  • teate tahma peatsest lõppemisest, et teenusepakkuja saaks tuua uue ning töö seisma ei jääks;
  • perioodilisi raporteid, et koostada tarbijat tülitamata kuu kokkuvõtteid ning saata need vastavalt kokkuleppele kliendile.

Meie tänased printimisvajadused ei pruugi olla need, mis olid eile. Elust enesest on kindlasti tuttav olukord, kus alguses sai printer ostetud vajadusega printida 500 must-valget lehte kuus, aga mõne kuu pärast on vajadus muutunud, nüüd on vaja printida juba 2000 lehte ja värviliselt. Tavaline asjade käik on järgmine: ostetakse "odav ja hea" printer, kuid peagi selgub, et tuleb osta võimekam ja värviline, mis peab samuti olema "odav ja hea". Siis aga selgub, et sellist polegi olemas! Odavalt soetatud seadme puhul on kulumaterjali hind reeglina oluliselt kõrgem, see toob kaasa tarbetuid väljaminekuid. 

Rendi puhul tuleb vaid üle vaadata kuutasu ja paigaldada seade - lihtne!

                                                                      

LOE VEEL:

-> Kellele on mõeldud printerirent?

-> Miks rentida printerit meilt?